UAB VILAINIŲ AUTOPASLAUGOS KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE KOMANDOS -  ENTUZIAZMAS , MOTYVACIJA IR NORAS TOBULĖTI TAI KO MUMS REIKIA IŠ TAVĘS

ŠIUO METU MES IEŠKOME

SUNKVEŽIMIŲ, PRIEKABŲ IR PUSPRIEKABIŲ  AUTOŠALTKALVIO

DARBO POBŪDIS
- SUNKVEŽIMIŲ, PRIEKABŲ, PUSPRIEKABIŲ GEDIMŲ DIAGNOSTIKA
- SUNKVEŽIMIŲ APTARNAVIMO IR REMONTO DARBAI

PAGEIDAUJAMI REIKALAVIMAI
- AUTOŠALTKALVIO PATIRTIS SUNKVEŽIMIŲ REMONTE
- NORAS , MOTYVACIJA DIRBTI IR TOBULĖTI PROFESINĖJE SRITYJE

MES JUMS SIŪLOME
- GERAS DARBO SĄLYGAS
- DRAUGIŠKĄ KOLEKTYVĄ
- KONKURENCINGĄ ATLYGINIMĄ IR PRIEDUS

Kviečiame susisiekti bet kuriuo Jums patogiu metu tel +37065772295, rašyti info@vilainiuautopaslaugos.lt arba atvykti adresu Tuopų g 14, Vilainių k, Kėdainių r

KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJAME

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ  AUTOŠALTKALVIO

- LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ GEDIMŲ DIAGNOSTIKA
- LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ APTARNAVIMO IR REMONTO DARBAI

- AUTOŠALTKALVIO PATIRTIS LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ REMONTE

Susisiekite

Laukiame Jūsų